System ratalny

Oferujemy Państwu możliwość płatności za badanie w systemie ratalnym.

Koszt badania można dzięki temu rozłożyć na 10 dogodnych rat. 

Wymagane dokumenty to:

  • Dowód osobisty

Oferta ratalna Alior Bank

MR Diagnostic Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Alior Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu  na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.aliorbank.pl

Reprezentatywny przykład dla badania o wartości 1000zł:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,04%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1040 zł, oprocentowanie stałe: 0 %, całkowity koszt pożyczki: 40 zł (w tym: prowizja: 40 zł, odsetki: 0 zł, ubezpieczenie: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 104 zł. Kalkulacja została dokonana na 01.02.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

System płatności ratalnych obsługiwany jest przez Alior Bank

logo Alior


Oferta ratalna Santander

MR Diagnostic Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu  na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

System płatności ratalnych obsługiwany jest przez Santander Consumer Bank

logo Santander

Zobacz pracownie rezonansu magnetycznego MR Diagnostic

Najczęściej zadawane pytania

Nie! Badanie MRI nie jest w żaden sposób bolesne. Dyskomfort mogą powodować hałaśliwe dźwięki (których poziom natężenia można znacząco zniwelować i stłumić dzięki specjalnym słuchawkom wyciszającym).

Badanie rezonansem magnetycznym można wykonać w ramach refundacji NFZ, jak i prywatnie. W pierwszym przypadku potrzebne jest skierowanie od lekarza specjalisty. Prywatne badanie rezonansem magnetycznym warto wykonać, gdy nie chcemy być uzależnieni od kolejki NFZ.

Cennik poszczególnych badań wykonywanych prywatnie dostępny jest TUTAJ.

Tak! Wychodząc naprzeciw dzieciom, osobom z klaustrofobią czy innymi schorzeniami, nasza pracownia w Działdowie oferuje badanie rezonansem magnetycznym w głębokim uspokojeniu (podczas snu).

Badanie rezonansem magnetycznym przeprowadzamy dzieciom ważącym od 10 kilogramów wzwyż (również w znieczuleniu).

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić profesjonalną opiekę.
*Wysyłając wiadomość, potwierdzasz, że zapoznałeś się z klauzulą informacyjną o ochronie danych osobowych.