WITAMY W PRACOWNI REZONANSU MAGNETYCZNEGO MR DIAGNOSTIC

Krótki film o pracowniach MR Diagnostic.         - czyta: Krystyna Czubówna


Dwa słowa o nas:

Nasze pracownie rezonansu magnetycznego wyposażone są w nowoczesne skanery:

SIGNA Creator 1.5T firmy General Electric w Iławie 
SIGNA HDxt 1.5T firmy General Electric w Elblągu
MAGNETOM Sempra 1.5T firmy Siemens w Bartoszycach. 

Dzięki tym zaawansowanym wysoko-polowym skanerom MR, usługi świadczone przez nasze pracownie gwarantują pacjentom postawnienie precyzyjnej diagnozy.

Pracownia MR Diagnostic to nie tylko nowoczesny sprzęt medyczny, ale i najlepsza kadra lekarzy i personelu. Dodatkowo dzięki naszej współpracy z instytutami medycznymi w Warszawie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do najlepszych w kraju radiologów zajmujących się badaniami metodą rezonansu magnetycznego. Wszystko za sprawą najnowszych technologii, które wykorzystujemy aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość opieki medycznej. Zapraszamy do działu Teleradiologia gdzie dowiedzą się Państwo więcej na ten temat.

Firma MR Diagnostic od wielu lat realizuje wiele innowacyjnych projektów autorskich współfinansowanych z funduszy Europejskich w celu stałego podnoszenia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta oraz wprowadzania nowych udokonalonych protokołów diagnistycznch.

Angażujemy się również w wiele lokalnych jak i miedzynarodowych programów klinicznych 3 fazy z zakresu onkologii, ortopedii i kardiologii, wspierając przemysł farmaceutyczny i wdrażanie nowych produktów leczniczych.

MR Diagnostic posiada certyfikat ISO 9001