Monitory przedstawiające wyniki tomografii

WITAMY W PRACOWNI REZONANSU MAGNETYCZNEGO MR DIAGNOSTIC

Krótki film o pracowniach MR Diagnostic.         - czyta: Krystyna Czubówna


Dwa słowa o nas:

Nasze pracownie rezonansu magnetycznego wyposażone są w nowoczesne skanery:

  • SIGNA Creator 1.5T firmy General Electric w Iławie
  • SIGNA HDxt 1.5T firmy General Electric w Elblągu
  • MAGNETOM Sempra 1.5T firmy Siemens w Bartoszycach
  • MAGNETOM Altea 1.5T firmy Siemens w Działdowie

Dzięki tym zaawansowanym wysoko-polowym skanerom MR, usługi świadczone przez nasze pracownie gwarantują pacjentom postawnienie precyzyjnej diagnozy.

Pracownia MR Diagnostic to nie tylko nowoczesny sprzęt medyczny, ale i najlepsza kadra lekarzy i personelu. Dodatkowo dzięki naszej współpracy z instytutami medycznymi w Warszawie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do najlepszych w kraju radiologów zajmujących się badaniami metodą rezonansu magnetycznego. Wszystko za sprawą najnowszych technologii, które wykorzystujemy aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość opieki medycznej. Zapraszamy do działu Teleradiologia gdzie dowiedzą się Państwo więcej na ten temat.

Firma MR Diagnostic od lat realizuje innowacyjne projekty autorskie współfinansowane przez Unię Europejską. Projekty te pozwalają nam stale podnosić bezpieczeństwo i komfort pacjenta oraz umożliwiają nam wprowadzanie nowych protokołów diagnistycznch.

Angażujemy się również w wiele lokalnych jak i miedzynarodowych programów klinicznych 3 fazy z zakresu onkologii, ortopedii i kardiologii, wspierając przemysł farmaceutyczny i wdrażanie nowych produktów leczniczych.

MR Diagnostic posiada certyfikat ISO 9001