Monitory przedstawiające wyniki tomografii

Oferty pracy

Firma MR DIAGNOSTIC.PL to grupa nowoczesnych pracowni rezonansu magnetycznego znajdujących się w Elblągu, Iławie, Bartoszycach i Działdowie. Pracownie rezonansu magnetycznego MR DIAGNOSTIC.PL dysponują wysokospecjalistycznym sprzętem do diagnostyki obrazowej oferując szeroki wachlarz usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak i komercyjne w ramach umów partnerskich. W naszych pracowniach dbamy o to, aby nasi pacjenci mieli zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie, a badania odbywały się w komfortowych warunkach. MR DIAGNOSTIC.PL zapewnia opiekę medyczna już od ponad 10 lat, a sukcesem firmy są jej pracownicy. Zapraszamy do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: REJESTRATORKA MEDYCZNA W ELBLĄGU.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    Obsługa rejestracji medycznej: umawianie wizyt osobiście, telefonicznie, mailowo,
•    Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów,
•    Zarządzanie harmonogramem wizyt,
•    Przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,
•    Obsługa płatności: terminala płatniczego i kasy fiskalnej, wystawianie faktur,
•    Obsługa korespondencji,
•    Dbanie o pozytywny wizerunek pracowni MR Diagnostic.pl

NASZE WYMAGANIA:
•    Biegła obsługa komputera (w szczególności pakietu MS Office),
•    Wysoka kultura osobista,
•    Umiejętność budowania relacji z klientami oraz współpracownikami,
•    Samodzielność w realizacji zadań,
•    Odpowiedzialność i zaangażowanie,
•    Kreatywne podejście do powierzonych zadań,
•    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość branży medycznej)

OFERUJEMY:
•    Zmianowy systemu czasu pracy,
•    Atrakcyjne wynagrodzenie,
•    Praca w profesjonalnym zespole,
•    Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
•    Wsparcie merytoryczne i szkolenia,
•    Praca na nowoczesnym oprogramowaniu medycznym,
•    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
•    Przyjazna atmosfera.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie lub chcą uzyskać dodatkowe informację prosimy o przesłanie odpowiedzi na oferte lub pytania na adres mailowy:

✉️ rekrutacja@mrdiagnostic.pl

Odpowiadając na ofertę pracy prosimy o załączenie w mailu CV oraz listu motywacyjnego w formacie MS Word lub PDF.