Monitory przedstawiające wyniki tomografii

Oferty pracy

Firma MR DIAGNOSTIC.PL to grupa nowoczesnych pracowni rezonansu magnetycznego znajdujących się w Elblągu, Iławie, Bartoszycach i Działdowie. Pracownie rezonansu magnetycznego MR DIAGNOSTIC.PL dysponują wysokospecjalistycznym sprzętem do diagnostyki obrazowej oferując szeroki wachlarz usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak i komercyjne w ramach umów partnerskich. W naszych pracowniach dbamy o to, aby nasi pacjenci mieli zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie, a badania odbywały się w komfortowych warunkach. MR DIAGNOSTIC.PL zapewnia opiekę medyczna już od ponad 10 lat, a sukcesem firmy są jej pracownicy. Zapraszamy do naszego zespołu!

W związku z rozwojem PRACOWNI REZONANSU MAGENTYCZNEGO w ELBLĄGU poszukuje kandydatów na stanowisko: REJESTRATORKA MEDYCZNA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa rejestracji medycznej: umawianie wizyt osobiście, telefonicznie, mailowo,
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów,
  • Zarządzanie harmonogramem wizyt,
  • Przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,
  • Obsługa płatności: terminala płatniczego i kasy fiskalnej, wystawianie faktur,
  • Obsługa korespondencji,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracowni MR Diagnostic.pl
NASZE WYMAGANIA:
  • Biegła obsługa komputera (w szczególności pakietu MS Office),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz współpracownikami,
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość branży medycznej)
OFERUJEMY:
  • Zmianowy systemu czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia,
  • Praca na nowoczesnym oprogramowaniu medycznym,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazna atmosfera.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@mrdiagnostic.pl